Meist2024-05-14T09:33:13+02:00
How to get started?

Kes me oleme

Alates 2021. aastast on Jacopo olnud ekspert kõiges NetSuite’iga seonduvas – juurutamisest arendamise ja haldamiseni. Meie eesmärgiks on aidata sinu ettevõttel töötada nagu üks hästi õlitatud masin, muutes sinu äritegevuse, finantsasjad ja tööprotsessid sujuvamaks.

Meie mitmekülgne meeskond koosneb professionaalidest, kes tunnevad ärisüsteeme ja andmehaldust läbi ja lõhki.

Olenemata sellest, kas tegemist on NetSuite’i ERP-, CRM-, e-kaubanduse või mõne muu lahendusega, on Jacopol juba aastatepikkune edukas juurutamiskogemus paljude tuntud Euroopa ettevõtete näitel.

Oleme ülemaailmselt tunnustatud juhtiv NetSuite’i partner.

Võid usaldada Jacopot haldama oma NetSuite’i lahendusi algusest lõpuni. Räägime siin nii sujuvast juurutamistest, integratsioonidest ja kohandamisest kuni tipptasemel toe ja halduseni, mis on saadaval NetSuite’i kasutajatele kogu maailmas.

Jacopo järgib täielikult NetSuite’i parimaid tavasid, mis on loodud rahuldama ettevõtete ärivajadusi erinevates valdkondades.

Muudame sinu NetSuite’i kogemuse tõeliseks eduelamuseks.

NetSuite solutions

Saa tuttavaks meie meeskonnaga

Meie töötajad on kõrgelt kvalifitseeritud, et aidata sinu ettevõttel kasvada.

Margus Raude

Margus Raude

Finantsekspert

Margus Raude on suurte kogemustega professionaal, kes on keskendunud NetSuite’i teenustele ja ärijuhtimisele.

Tippjuhtkonna nõustamis-, äristrateegia- ja prognoosimisoskusega Margus valdab mitut keelt, sealhulgas inglise, rootsi, vene ja eesti keelt.

Margusel on pikaajaline rahvusvaheline töökogemus erinevates riikides nagu Šveitsis, Rootsis ja Eestis.

Tema karjäär on hõlmanud mitut sektorit, muuhulgas on ta töötanud nõustavatel ja juhtivatel ametikohtadel finants- ja IT-valdkonnas.

Tema haridustunnistuste hulka kuuluvad Executive MBA ja BA majandusteaduses, mis kinnitavad tema põhjalikke teadmisi ärijuhtimises ja majanduses.

Korduma kippuvad küsimused

Kas NetSuite on ERP või CRM?2024-04-18T19:34:38+02:00

Ettevõtted, kes soovivad põhilisi äriprotsesse automatiseerida, vajavad tavaliselt kahte peamist tarkvaralahendust, ettevõtte ressursside planeerimiseks (ERP) ja kliendisuhete haldamiseks (CRM). ERP aitab ettevõtet edukalt juhtida, ühendades finants- ja operatsioonisüsteemid keskse andmebaasiga, samas kui CRM aitab hallata, kuidas kliendid ettevõttega suhtlevad. NetSuite’i tooted sisaldavad nii ettevõtte ressursside planeerimise (ERP) kui ka kliendisuhete halduse (CRM) lahendust.

Miks on NetSuite nii populaarne?2024-04-18T19:33:22+02:00

Väikesed, keskmise suurusega ja suured ettevõtted kasutavad NetSuite’i, kuna see on eri moodulite abil väga hästi kohandatav iga ettevõtte vajadustega ja sisaldab laia valikut erinevaid funktsioone nii B2C kui ka B2B ettevõtete äritegevuse haldamiseks erinevates valdkondades.

Kes peaks NetSuite’i kasutama?2024-04-18T19:37:47+02:00

NetSuite sobib ettevõtetele igas suuruses – alustavatele, keskmise suurusega, suurtele ja globaalsetele organisatsioonidele. NetSuite’i võimalustest on enim kasu, kui ettevõtte eesmärk on kasv või laienemine, äritegevuse tõhustamine, lisategevusega alustamine või kui muutub äri- ja finantskeerukuse tase. NetSuite on terviklik äritarkvara raamatupidamise, tarneahela, kliendisuhete, inimressursside, e-kaubanduse ja muude protsesside juhtimiseks.

Kas NetSuite’i on keeruline kasutada?2024-04-18T20:28:29+02:00

NetSuite on üldiselt kasutajasõbralik ja hõlpsasti arusaadav ka vähese või ilma koolituseta. See muudab NetSuite’i sobilikuks ka alustavatele ettevõtetele ja väikeettevõtetele, kellel pole ressursse töökohakoolituste ja koolitusmaterjalide jaoks. Ostutellimuse loomise ja esitamise funktsiooni on väga lihtne kasutada.

Kas NetSuite on ainult pilvepõhine?2024-04-18T20:30:44+02:00

Jah, NetSuite on pilvepõhine ärihaldustarkvara, eelseadistatud platvorm, mis tõhustab äri- ja finantsprotsesse ning võimaldab kasvada ja laieneda samm-sammu haaval.

Go to Top